Mezinárodní chovnou stanici FCI jsme si založili v roce 2006 a to rok po té, co jsme si pořídili naše první dva Jack Russelly.

Před třemi lety jsme se rozrostli o Amerického bezsrstého teriéra, kterého jsem si vždy moc přála pro jeho úžasný exteriér a díky své jemné kůži bez chlupů je ideálním bezúdržbový společník i pro alergiky.

Jsme malá stanice, pejsky chováme doma, mají kontakt s dětmi a jinými psi. Ke každému štěňátku a pejskovi máme individuální přístup, plně se jim věnujeme, hodně sportujeme a chodíme norovat.

V minulosti jsme se zabývali chovem velkých plemen ( Brazilská fila, Rhodesian ridgeback ), ale nakonec jsme se rozhodli jen pro tohoto malého, ale smile velkého pejska, který je svým výkonem ideální na sportování a různé psí aktivity. Zároveň je skvělý k dětem už od útlého věku. Můžeme cestovat po světě s pejsky bez problémů a omezení, jsou malí a všude se vejdou.smile Je to kamarád, který nás úplně uchvátil a zamilovali jsme si ho. Pro některé lidi může být tento pes moc temperamentní, ale když víte jak na ně,j tak je to ten nejlepší malý kamarád....