MOON HUNTER

Jack Russell teriér & Americký bezsrstý teriér

Narozena dne 8.12.2009

Boogaboo, Blueberry, Bianca, Boogie-Woogie

Porodní váha 195-205g.

otec: Benjamin Cinderrella´s Ranch ( V1, Vítěz třídy, Středočeský Krajský vítěz 2009, MVP 2010 Výborný 3, klubová výstava JRT 2010 Výborný, r.CAC)

matka: Clerie Avora ( Výborná 1, CAC, r.CACIB. Výborná,r. CAC, Výborná 1, Vítěz třídy, Středočeský Krajský vítěz 2009, MVP 2010 výborná 3)


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krásný trikolorní pejsek, hladkosrstý, na středních nohách. Noví páníčkové bydlí v Praze, mají dva kluky a tak si s Boogym určitě perfektně vyhrají. Budeme nadále v kontaktu a sejdeme se na výstavách. Majitelé budou pejska uchovňovat.


 
 
 
 
 

Krásná fena s flekem na oku pěkné silné kostry, rovný hrbet, správná hlava a uši, výborné povahy, broken až hrubá srst. Chovná fena, má za sebou první vrh.

Výstavy: Výborná 2

16 měsíční fena na horní hranici výšky, skus nůžkový, výška 30cm, správně modelovaná hlava, tmavé oko, správné uši, rovný hřbet, správně nasazený a nesený ocas, standartní uhlení obou párů končetin, temperamentní pohyb.


 
 
 
 
 
 
 
 

Krásná trikolorní fenka, vyššího rámce, lehce broken srst. Noví páničkové jsou z našeho okolí, fenečka bydlí ještě s dvěmi dcerami, tak má o zábavu postaráno. Budeme nadále v kontaktu a držíme palce jako ostatním štěňátkům.


 
 
 
 
 
 

Krásná trikolorní fenečka, broken srst, výborné povahy. Borůvka dělá agility, chodí na cvičák je je výborná v obraně. Berry byla uchovněna. Výška 28cm, plnochrupá. Dělá i norování a jiné další aktivity, má za sebou první vrh pod naší chs E